Na těchto stránkách naleznete potřebné informace, které vám např. mohou pomoci při koupi bazarového vozidla. Jak poznáte, že bylo auto bourané nebo zda je přetočený tachometr. Než automobil v bazaru koupíte, je také dobré zjistit si, jestli nebylo kradené. I takové případy se často v bazarech stávají. Proto vám tyto cenné rády mohou být nápomocny.

Každý rok jsou řidiči vozidel povinni platit za používání českých dálnic a rychlostních silnic. Kterých vozidel se to týká a jaké typy dálničních známek si můžete koupit, se dozvíte také na těchto stránkách v sekci – dálniční známky.

Ne všichni věříme, že když necháme vozidlo jen zamčené, tak to stačí k tomu, aby se nám ho nepokusil někdo ukrást. Proto jsme se zaměřili jak na zabezpečení aut, tak i na zabezpečení motocyklů.

Nikdo není neomylný a nehoda se může týkat každého z nás. Co je ale důležité, umět se správně zachovat při případné dopravní nehodě. K tomu vám poslouží stručný postup při dopravní nehodě.

Seznamte se i s airbagy pro motocykly nebo s airbagovými vestami, které mohou zachránit život. Dočíst se můžete, jak fungují a jaké části těla chrání.

V rubrikách najdete novinky o autech a motocyklech, např. dopravu a případné uzavírky, autosalony a motosalony, které se v nejbližší době konají, informace o světových automobilkách, ceny pohonných hmot, rady a typy, jak na údržbu v zimě a další.